T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Araştırma Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

SBÜ DERİNCE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ALİKAHYA YERLEŞKESİ'NDE DÜNYA PALYETİF BAKIM GÜNÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA YATAN HASTALARA MORAL ZİYARETİ DÜZENLENDİ

Güncelleme Tarihi: 06/12/2018

Hastane Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Yusuf Atkan Baltrak, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Serap Akkaya Efe,Palyatif Bakım Sorumlu Hekimleri Op.Dr. Faruk Gülümser, Dr. Nurullah Ege, Enfeksiyon Uzmanı Dr. Ekrem Çelik, Psikolog Seyhan Türkmen ve tüm hastane çalışanları Palyatif Bakım Ünitesi'ndeki hastaları ziyaret etti. 
Hastane Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Yusuf Atakan Baltrak “Palyatif Bakım Ünitesinde kanserli, felçli ve bakıma muhtaç hastalarımıza hizmet veriyoruz. Burada yoğun bir şekilde fiziksel, psikolojik, sosyal ve manevi destek alan hastalarımız, yaşadıkları yerden daha uzak merkezlere gitmeye gerek kalmadan son derece konforlu bir hizmetten yararlanıyorlar." dedi.

Etkinlik tüm hasta ve hasta yakınlarının katılımlarıyla pasta kesilip sıcak bir ortamda devam etti. Palyatif Bakım Ünitesi’ndeki hasta ve hasta yakınları Hastane Yönetiminin böyle bir önemli günde yanında olmalarından duydukları memnuniyeti dile getirip teşekkürlerini ilettiler.